Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
42220
28.01.2011, 17:22
Mysle ze okienko mozna uznac za udane
A co bedzie jeszcze extra to tylko na szostke z plusem
http://wisla-krakow.net/
mulda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mulda
Znajdź inne posty napisane przez mulda