Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42218
Stary 28.01.2011, 17:20
misiek_86 napisał(a):Wyświetl post
No to już możemy mówić o całkiem dobrym okienku. (...)
Na razie udało nam się pozyskać solidnego stopera, który powinien prezentować poziom zbliżony do Clebera (a może nawet wyższy). Ponadto udało się kupić napastnika, który na papierze prezentuje się całkiem nieźle i daje pewne nadzieje na zdobywanie goli. Wreszcie wypożyczenie Siwakowa na pół roku - by zwiększyć konkurencję w składzie.

Natomiast w zimie straciliśmy Clebera, Brożków oraz Pawełka. Jak uda się sprowadzić przyzwoitego bramkarza, będzie można uznać że straty zimowe zostały z grubsza zniwelowane. I to przy bardzo optymistycznym założeniu, że wszyscy zawodnicy się sprawdzą. Szczególnie wielkie oczekiwania będą wobec Genkowa.

To trochę mało, by robić fikołki z radości. Szczególnie, gdy pamięta się o okienku letnim i jego bilansie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując