misiek_86 napisał(a):

|
No to już możemy mówić o całkiem dobrym okienku. (...)
|
Na razie udało nam się pozyskać solidnego stopera, który powinien prezentować poziom zbliżony do Clebera (a może nawet wyższy). Ponadto udało się kupić napastnika, który na papierze prezentuje się całkiem nieźle i daje pewne nadzieje na zdobywanie goli. Wreszcie wypożyczenie Siwakowa na pół roku - by zwiększyć konkurencję w składzie.
Natomiast w zimie straciliśmy Clebera, Brożków oraz Pawełka. Jak uda się sprowadzić przyzwoitego bramkarza, będzie można uznać że straty zimowe zostały z grubsza zniwelowane. I to przy bardzo optymistycznym założeniu, że wszyscy zawodnicy się sprawdzą. Szczególnie wielkie oczekiwania będą wobec Genkowa.
To trochę mało, by robić fikołki z radości. Szczególnie, gdy pamięta się o okienku letnim i jego bilansie.