WCracow napisał(a):

|
Tylko czy ilość zawodników sprawdzanych pojdzie w jakość. W lecie sami widzielismy ilu przyszlo pilkarzy, jak grali/ i co soba prezentowali. Na szczescie Ci, ktorzy przychodza teraz WYDAJĄ SIĘ BYĆ lepsi. 3majmy kciuki. Jednak ja dalej nie jestem zadowolony z tego, że Holendrzy próbują z Nas zrobić internazionale...
|
Widzisz co Wojciechowski robi z polska ligą. Nasi rodzimi zawodnicy chcą niebotycznych pieniędzy, za nich tez takich żadają. Ktoś im nagadał pierdół o "Internacional Level" i oni żyją w tym bajkowym śnie. Polski piłkarz to słaby piłkarz. niestety. Szkoda, że nie zainteresowali się Wróblem z Bełchatowa . To gościu któy wskoczył by na odpowiedni poziom, ale pomocników Ci u nas dostatek.(chociaż za Łobo)): No i podstawa to szkolenie młodych ale nie z Panem K. tylko z jakimś konkretnym trenerem.