Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42217
Stary 28.01.2011, 17:20
WCracow napisał(a):Wyświetl post
Tylko czy ilość zawodników sprawdzanych pojdzie w jakość. W lecie sami widzielismy ilu przyszlo pilkarzy, jak grali/ i co soba prezentowali. Na szczescie Ci, ktorzy przychodza teraz WYDAJĄ SIĘ BYĆ lepsi. 3majmy kciuki. Jednak ja dalej nie jestem zadowolony z tego, że Holendrzy próbują z Nas zrobić internazionale...
Widzisz co Wojciechowski robi z polska ligą. Nasi rodzimi zawodnicy chcą niebotycznych pieniędzy, za nich tez takich żadają. Ktoś im nagadał pierdół o "Internacional Level" i oni żyją w tym bajkowym śnie. Polski piłkarz to słaby piłkarz. niestety. Szkoda, że nie zainteresowali się Wróblem z Bełchatowa . To gościu któy wskoczył by na odpowiedni poziom, ale pomocników Ci u nas dostatek.(chociaż za Łobo)): No i podstawa to szkolenie młodych ale nie z Panem K. tylko z jakimś konkretnym trenerem.
Ostatnio edytowane przez Edo : 28.01.2011 o godz. 17:22.
Odpowiedz cytując