Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42216
Stary 28.01.2011, 17:19
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Genkowa tyle nie było bo podobno rozwiązywał kontrakt w Rosji, czyli darmowy transfer na to wychodzi, mam nadzieje że kupimy kogoś konkretnego jeszcze za gotówkę...w kazdym razie brawo Stan, za darmo grajka o niebo lepszego niż Beto sprowadzić
Jak za darmo a 500 tys Euro kto zapłacił za Gieńka ?
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując