Mar85 napisał(a):

Genkowa tyle nie było bo podobno rozwiązywał kontrakt w Rosji, czyli darmowy transfer na to wychodzi, mam nadzieje że kupimy kogoś konkretnego jeszcze za gotówkę...w kazdym razie brawo Stan, za darmo grajka o niebo lepszego niż Beto sprowadzić
|
Jak za darmo a 500 tys Euro kto zapłacił za Gieńka ?