Mar85 napisał(a):

Genkowa tyle nie było bo podobno rozwiązywał kontrakt w Rosji, czyli darmowy transfer na to wychodzi, mam nadzieje że kupimy kogoś konkretnego jeszcze za gotówkę...w kazdym razie brawo Stan, za darmo grajka o niebo lepszego niż Beto sprowadzić
|
nie nie, my za niego zapłaciliśmy, a rozwiązanie kontraktu zawsze jest tylko zazwyczaj robi się to faksem. W Rosji jest inaczej dlatego musiał tam jechać.