Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
42214
28.01.2011, 17:15
No - Klub zrobił co do niego należało. Teraz nasza część roboty. Marzy mi się, żeby przed tą rundą pobić rekord sprzedaży karnetów, żebyśmy pokazali kto rządzi w Polsce, który klub ma najwięcej fanów w Polsce.
Bekas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bekas
Znajdź inne posty napisane przez Bekas