snyrting napisał(a):

|
Dobrze to będzie jak przyjdzie bramkarz. Bardzo dobrze natomiast jeżeli bramkarz i lewy obrońca.
|
a genialnie jak jeszcze jakiś napastnik
ps. ci co narzekają na wypożyczenie Białorusina: rozumiem że chcielibyście mieć w odwodzie tylko niejakiego Jirsaka jakby tak nie daj Bóg połamali się Guła z Sobolem, a Wilk złapał kilka kartek....