WCracow napisał(a):

|
Tylko czy ilość zawodników sprawdzanych pojdzie w jakość. W lecie sami widzielismy ilu przyszlo pilkarzy, jak grali/ i co soba prezentowali. Na szczescie Ci, ktorzy przychodza teraz WYDAJĄ SIĘ BYĆ lepsi. 3majmy kciuki. Jednak ja dalej nie jestem zadowolony z tego, że Holendrzy próbują z Nas zrobić internazionale...
|
A tego nie wie nikt, sprowadzili kilku zawodników z b.dobrą metryką jak na nasze możliwości, zdecydowanie wole internacjonalną Wisłę niż przepłacone gwiazdki z Polski które poza machaniem rękami nic nie robią, to są zawodnicy głodni sukcesów wychowani z dala od Polskiej myśli szkoleniowej więc b.dobrze. Wiedzą że LM w Krakowie pomoże im wrócić/pojechać na zachód do lepszych klubów więc będzie gryzienie trawy.