Sartre napisał(a):

|
Niby w sposób dowcipny, ale dało się lepiej. Można było to tak napisać, żeby nie było to oczywiste, że to prowokacja.
|
Dlatego napisałem że "w miarę". A swoją drogą to zawsze jest kontrowersyjne czy prowokować tak aby nie było oczywiste czy pozostawiać pewną "nutkę dekadencji"

. Zresztą jak widać są tacy dla których nie jest to bynajmniej oczywiste.
Spodziewam się zresztą że po oświadczeniu parchatych na stronie pojawi się niedługo większa ilość podobnych deklaracji ze strony różnych klubów

. Ciekawe kiedy geje załapią że robi się z nich jaja

.