Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42204
Stary 28.01.2011, 17:03
Edo napisał(a):Wyświetl post
Kurde Stan robi kawałek dobrej roboty. Profeska całkowita. Jak przyjdzie Melikson i bramkarz to będzie wręcz nieprawdopodobnie przypominając ostatnie okienka. Marzy mi się żeby wynalazł nam zdolnego młodego bez kompleksów napadziora i sprowadził na 2-3 lata...
Miało byc wiecej transferow w styczniu i tak jest - co Stan i Maaskant zapowiadali teraz staje sie faktem. W koncu w Wisle pełna profesjonalka
Odpowiedz cytując