|
Kurde Stan robi kawałek dobrej roboty. Profeska całkowita. Jak przyjdzie Melikson i bramkarz to będzie wręcz nieprawdopodobnie przypominając ostatnie okienka. Marzy mi się żeby wynalazł nam zdolnego młodego bez kompleksów napadziora i sprowadził na 2-3 lata...
|