Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
StarBuzz
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
42199
28.01.2011, 16:59
No jest Genkov nareszcie
Fajnie by bylo jakby jescze zrobili Meliksonowi zdjecie juz w samolocie i trzymali napiecie do konca.. ale dnia dzisiejszego
StarBuzz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do StarBuzz
Znajdź inne posty napisane przez StarBuzz