wojteqs80 napisał(a):

|
Siwakow wypożyczony!!! Przynajmniej z nim poszło szybko. Widać różnicę w załatwianiu interesów w normalnym kraju (Włochy)!!!
|
Ja bym raczej poweidział, że widać różnice w kupowaniu gracza który nie mieści się na ławce, a gracza, który uznawany jest za jednego z najlepszych pomocników ligii Izraelskiej i gwiazdę zespołu. Oczywiście zdaje sobie sprawę z różnicy między Serie A a ligą w Izraelu, ale po prostu łatwiej wyciągnąć kogoś komu nie idzie, niż kogoś kto jest na topie.