Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42196
Stary 28.01.2011, 16:46
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze tylko Melikson i bedzie dobrze.
Dobrze to będzie jak przyjdzie bramkarz. Bardzo dobrze natomiast jeżeli bramkarz i lewy obrońca.
Ostatnio edytowane przez snyrting : 28.01.2011 o godz. 16:50.
Odpowiedz cytując