Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42190
Stary 28.01.2011, 16:41
No to już możemy mówić o całkiem dobrym okienku. Teraz pozostaje dopiąć temat Meliksona i podpisać nowego bramkarza. Wówczas zespół powinien być wystarczająco silny, aby spokojnie zdobyć Mistrzostwo Polski.
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
Odpowiedz cytując