|
No to już możemy mówić o całkiem dobrym okienku. Teraz pozostaje dopiąć temat Meliksona i podpisać nowego bramkarza. Wówczas zespół powinien być wystarczająco silny, aby spokojnie zdobyć Mistrzostwo Polski.
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
|