Ojej musisz się czepiać. Po prostu nie podoba mi się takie rozwiązanie sprawy. Jeśli Holendrzy są tacy dobrzy, to nie muszą wypożyczać piłkarzy po to, by zdobyć mistrzostwo. Uznam to wypożyczenie za słuszne, jak sprowadzą Meliksona. Bo wtedy będzie to miało jakiś racjonalny sens.