Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42186
Stary 28.01.2011, 16:36
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
Złota myśl bonawentury No to nie pozostaje nic innego jak zwinąć interes, no bo to przecież nie ma sensu
Ojej musisz się czepiać. Po prostu nie podoba mi się takie rozwiązanie sprawy. Jeśli Holendrzy są tacy dobrzy, to nie muszą wypożyczać piłkarzy po to, by zdobyć mistrzostwo. Uznam to wypożyczenie za słuszne, jak sprowadzą Meliksona. Bo wtedy będzie to miało jakiś racjonalny sens.
Odpowiedz cytując