Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42185
Stary 28.01.2011, 16:34
Sopranos napisał(a):Wyświetl post
To, że Ty nic nie wiesz o tym zawodniku nie oznacza, że inni też nie wiedzą. Siwakow w barwach BATE grał dwa lata temu w fazie grupowej LM między innymi z Realem i Juventusem, więc kto chciał, to mógł sobie go pooglądać. Poza tym to nie jest ofensywny pomocnik, więc nie oczekujcie, że będzie notował tyle asyst co Melikson.
no to, ze gral to akurat slyszalem ale myslalem, ze wiesz cos o nim wiecej bo wiesz Tshibamba to nawet strzelil gola Man City, a Strak gral z Schalke czy Lazio w pierwszym skladzie, a takich transferow bysmy chyba nie chcieli ?
po statystykach mozna jednak wnosci, ze Siwakow to taki przeszkadzacz srodka pola (czyli taki typowy produkt polskiej czy wschodniej szkoly pilkarskiej)
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując