Sopranos napisał(a):

|
To, że Ty nic nie wiesz o tym zawodniku nie oznacza, że inni też nie wiedzą. Siwakow w barwach BATE grał dwa lata temu w fazie grupowej LM między innymi z Realem i Juventusem, więc kto chciał, to mógł sobie go pooglądać. Poza tym to nie jest ofensywny pomocnik, więc nie oczekujcie, że będzie notował tyle asyst co Melikson.
|
no to, ze gral to akurat slyszalem ale myslalem, ze wiesz cos o nim wiecej bo wiesz Tshibamba to nawet strzelil gola Man City, a Strak gral z Schalke czy Lazio w pierwszym skladzie, a takich transferow bysmy chyba nie chcieli ?
po statystykach mozna jednak wnosci, ze Siwakow to taki przeszkadzacz srodka pola (czyli taki typowy produkt polskiej czy wschodniej szkoly pilkarskiej)