Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42181
Stary 28.01.2011, 16:27
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Meliksona powinniśmy odpuścić..na zdjęciach wyglądał na strasznie przestraszonego...
Naprawdę proponuję domorosłym ekspertom wstrzymać się z formułowaniem tego typu ocen na podstawie fotek. Jeśli się obie strony dogadają to Melikson będzie grał dla Wisły, jeśli nie to będzie grał gdzie indziej. Proste.
Odpowiedz cytując