Mar85 napisał(a):

|
Meliksona powinniśmy odpuścić..na zdjęciach wyglądał na strasznie przestraszonego...
|
Naprawdę proponuję domorosłym ekspertom wstrzymać się z formułowaniem tego typu ocen na podstawie fotek. Jeśli się obie strony dogadają to Melikson będzie grał dla Wisły, jeśli nie to będzie grał gdzie indziej. Proste.