|
Martwi mnie sprawa Genkowa...strasznie długo się ciągnie (brak klasowego napastnika a nawet dwóch może być kluczowy, bo jak wygrywać mecze jak nie ma kto strzelać?)...Meliksona powinniśmy odpuścić..na zdjęciach wyglądał na strasznie przestraszonego...fakt nie widziałem go w grze, ale skoro klub robi problemy po tym jak go pożegnał i puścił do Krakowa...my nie mamy czasu na taką zabawę, chyba że jest on wart zachodu, ale wątpie...
|