|
Mamy 3 punkty straty do lidera więc przy dobrych wzmocnieniach możemy realnie się liczyć w drodze o mistrzostwo. Jeśli nie teraz to kiedy. Zastanawiam się tylko czy była kiedyś w Polsce drużyna która zdobyła mistrzostwo Polski bez napastników w składzie.
|