Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42178
Stary 28.01.2011, 16:22
Mamy 3 punkty straty do lidera więc przy dobrych wzmocnieniach możemy realnie się liczyć w drodze o mistrzostwo. Jeśli nie teraz to kiedy. Zastanawiam się tylko czy była kiedyś w Polsce drużyna która zdobyła mistrzostwo Polski bez napastników w składzie.
Odpowiedz cytując