karas1983 napisał(a):

|
Ktoś powie, że niczym nie ryzykujemy. Jak się nie sprawdzi to wróci do Włoch. Problem w tym, że jak się sprawdzi to też wróci do Włoch heh
|
Jak się sprawdzi - to spora szansa, że pomoże wywalczyć Mistrzostwo Polski - to już będzie sukces i wystarczający argument przemawiający za Jego wypożyczeniem. Jeżeli się natomiast nie sprawdzi po pół roku wróci wpieprzać makaron w Cagliari. Nie widzę tutaj braku rozsądku. Wiśle i przede wszystkim Valckxowi i Maaskantowi potrzeba jak najszybciej sukcesu, tj. Mistrzostwa Polski, bo przecież wiadomo nie od dziś, że w Krakowie dłużej ciężko popracować bez sukcesów.