Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42176
Stary 28.01.2011, 16:15
tofik napisał(a):Wyświetl post
Mistrz ma być w tym roku a nie w przyszłości więc piłkarze też musza być na teraz. Budowanie będzie pewnie z roku na rok, byle nie sprowadzać szrotu. Samo to się przełoży na lepszą przyszłość dla klubu. Zresztą Valckx i Maaskant mają kontrakty na 2 lata i chcą jak najszybciej coś ugrać. O jakiej przyszłości oni mają myśleć, skoro po paru słabych meczach może ich nie być.
Z tego co mi wiadomo to Valcx ma umowę na 4 lata.
Odpowiedz cytując