tofik napisał(a):

|
Mistrz ma być w tym roku a nie w przyszłości więc piłkarze też musza być na teraz. Budowanie będzie pewnie z roku na rok, byle nie sprowadzać szrotu. Samo to się przełoży na lepszą przyszłość dla klubu. Zresztą Valckx i Maaskant mają kontrakty na 2 lata i chcą jak najszybciej coś ugrać. O jakiej przyszłości oni mają myśleć, skoro po paru słabych meczach może ich nie być.
|
Z tego co mi wiadomo to Valcx ma umowę na 4 lata.