Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42170
Stary 28.01.2011, 16:04
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem to kiepsko, ze nie strzela bramek i nie ma asyst bo jednak o to w tym sporcie chodzi
Ano kiepsko, jeśli to nie jest jakaś zapomniana przez świat perełka to cudów oczekiwać nie można.Zwiększy konkurencje i tyle.Ja największe nadzieje wiązałem z Milkinsonem a tu coś się faktycznie s.......iło bo cóż można negocjować przez tydzień, mając do tego chłopaka w Krakowie....i mam takie dziwne przeczucie że jak tu ktoś w ostatniej chwili zmienił warunki, to my a nie Hapoel.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując