snyrting napisał(a):

Feniks kiedy zakładasz własne forum z "przeciekami" ;D?
Świetny ruch, Sivakov ma potencjał by być sporym wzmocnieniem środka pola.
|
Hmm musze nad tym pomyslec
A tak wogole to ciesze sie ze go mamy. Szkoda tylko ze prawdopodobnie bez opcji pozniejszego wykupu, bo maja w pamieci Alvareza to moze byc ciezko potem jakby sie sprawdzil.