Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42166
Stary 28.01.2011, 15:52
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Feniks kiedy zakładasz własne forum z "przeciekami" ;D?

Świetny ruch, Sivakov ma potencjał by być sporym wzmocnieniem środka pola.


Hmm musze nad tym pomyslec


A tak wogole to ciesze sie ze go mamy. Szkoda tylko ze prawdopodobnie bez opcji pozniejszego wykupu, bo maja w pamieci Alvareza to moze byc ciezko potem jakby sie sprawdzil.
Odpowiedz cytując