mitmichael napisał(a):

No to pieknie - Siwakow podpisał kontrakt na poł roku, nie ma opcji pierwokupu - chłopak sie sprawdzi i zostanie odesłany. Ciekawe czy o tym pomyslano hmm...
|
Pewnie pomyślano o tym, ale jesteśmy w takiej sytuacji, że transfer Meliksona się komplikuje, a potrzebujemy środkowego pomocnika, który mógłby wprowadzić trochę ożywienia i polotu w grę drużyny.
Garguła powoli dochodzi do siebie, ale mimo wszystko nadal jest niewiadomą. Jirsak? Jakby znalazł się na niego kupiec to pewnie Basałaj własnym samochodem dostarczyłby go ewentualnemu kontrahentowi i podziękował za udaną transakcję.
Nie ma co narzekać, widać przynajmniej, że nad transferami w klubie pracują intensywniej niż w poprzednich okienkach i nie sprowadzamy 'szrotu' tylko w miarę sensownych zawodników jak na nasze możliwości finansowe.