Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42164
Stary 28.01.2011, 15:50
Wykupić można ale nie na zasadzie pierwokupu,tylko kto da więcej o ile zgłosi się po niego ktoś inny. Włosi zapewne liczą,że facet się u nas wypromuje i sprzedadzą go za solidny pieniądz. Albo nikt go nie będzie chciał i wtedy my go weźmiemy.

Czyli na zgrupowanie leci obrońca i pomocnik. Napastnika jak nie było tak nie ma,ciekawa koncepcja przygotowywania się do rundy. Bez napastnika o Izraelczyku to już możemy raczej zapomnieć. Takie moje przeczucia.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując