Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42162
Stary 28.01.2011, 15:47
tofik napisał(a):Wyświetl post
Czyli Wilk sobie za wiele nie pogra. Wkońcu Sobol to taki mega pewniak dla Maaskanta.
A Jirsak może powoli pakować mandżur. Chyba, ze chce być gwiazdą ME.
Po spodziewanym transferze Meliksona nasz środek będzie wyglądał

Wilk, Sobol, Sivakv,Jirsak,Garguła,Melikson

Sądze że Robert szykuje ustawienie 4-3-3. Wtedy musimy mieć przynajmniej 5 środkowych pomocników na zmiany. Co innego 4-4-2, wtedy tych środkowych jest stanowczo za dużo chyba że Maor będzie przemianowany na skrzydłowego. (o ile w góle przyjdzie)
Odpowiedz cytując