tofik napisał(a):

Czyli Wilk sobie za wiele nie pogra. Wkońcu Sobol to taki mega pewniak dla Maaskanta.
A Jirsak może powoli pakować mandżur. Chyba, ze chce być gwiazdą ME.
|
Po spodziewanym transferze Meliksona nasz środek będzie wyglądał
Wilk, Sobol, Sivakv,Jirsak,Garguła,Melikson
Sądze że Robert szykuje ustawienie 4-3-3. Wtedy musimy mieć przynajmniej 5 środkowych pomocników na zmiany. Co innego 4-4-2, wtedy tych środkowych jest stanowczo za dużo chyba że Maor będzie przemianowany na skrzydłowego. (o ile w góle przyjdzie)