Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42159
Stary 28.01.2011, 15:40
Mnie zastanawia tylko jedno jak oni stworza zgrany zespół skoro po przyjsciu Meliksona z Genkowem w Wisle bedzie 15 nacji ? rozumiem że nie chcemy sciagać zawodników z Polski ale ściągajmy chociaż z paru krajów a nie tak jak teraz czyli co nowy zawodnik to nowy kraj. Bedzie smiesznie jak jeszcze na bramke przyjdzie brazylijczyk albo portugalczyk .

A co do samego Siwakowa to mysle ze to juz jest koniec dla Tomasa
Po tym jak Wisełka ligi nie wygrała, tak ją to wkurzyło że Polskę zalała
Odtąd cała Polska będzie się modliła, by Wisełka zawsze Mistrzem Polski była
Odpowiedz cytując