Mnie zastanawia tylko jedno jak oni stworza zgrany zespół skoro po przyjsciu Meliksona z Genkowem w Wisle bedzie 15 nacji ? rozumiem że nie chcemy sciagać zawodników z Polski ale ściągajmy chociaż z paru krajów a nie tak jak teraz czyli co nowy zawodnik to nowy kraj. Bedzie smiesznie jak jeszcze na bramke przyjdzie brazylijczyk albo portugalczyk

.
A co do samego Siwakowa to mysle ze to juz jest koniec dla Tomasa