Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42158
Stary 28.01.2011, 15:38
To że nie ma opcji pierwokupu to nie znaczy że nie można wykupić danego piłkarza! Włochom na nim nie zależy a jakoś wątpię żeby wypromował się przez te pół roku w Polskiej lidze i pucharze Polski
Najważniejsze jest że wzmocni rywalizację w środku pomocy i pomoże nam w zdobyciu Mistrzostwa.
Odpowiedz cytując