Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42157
Stary 28.01.2011, 15:38
Reser napisał(a):Wyświetl post
W komentarzach na FB Biuro Prasowe napisało, że nie ma możliwośc opcji z wykupem.
No to pieknie - Siwakow podpisał kontrakt na poł roku, nie ma opcji pierwokupu - chłopak sie sprawdzi i zostanie odesłany. Ciekawe czy o tym pomyslano hmm...

EDIT: No ale w sumie nie ma co narzekac bo (cytat z FB)
A może miał wysokie wymagania finansowe? A tak Wisła go wypożyczy na pół roku, pomoże nam w walce o mistrzostwo, a część pensji mu będzie płacił drugi klub. Transfery to nie tylko kupowanie.

Przynajmniej w rundzie jesiennej bedzie wieksza rywalizacja.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 28.01.2011 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując