Reser napisał(a):

|
W komentarzach na FB Biuro Prasowe napisało, że nie ma możliwośc opcji z wykupem.
|
No to pieknie - Siwakow podpisał kontrakt na poł roku, nie ma opcji pierwokupu - chłopak sie sprawdzi i zostanie odesłany. Ciekawe czy o tym pomyslano hmm...
EDIT: No ale w sumie nie ma co narzekac bo (cytat z FB)
A może miał wysokie wymagania finansowe? A tak Wisła go wypożyczy na pół roku, pomoże nam w walce o mistrzostwo, a część pensji mu będzie płacił drugi klub. Transfery to nie tylko kupowanie.
Przynajmniej w rundzie jesiennej bedzie wieksza rywalizacja.