Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42154
Stary 28.01.2011, 15:35
Tak sobie mysle, ze kluby przy wypozyczeniach raczej chca otrzymac opcje pierwokupu. Skoro takowej faktycznie NIE MA, to moze Wlosi nie chcieli na to pojsc widzac w nim jakas wartosc.
Odpowiedz cytując