Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42153
Stary 28.01.2011, 15:31
Niech najpierw pokaże na co go stać i jak dobrze będzie się spisywał to wtedy będziemy się martwić z jego wykupieniem. Przecież jego włoski klub nie będzie krzyczał jakichś wygórowanych kwot a raczej również nie będzie im zależało na powrocie piłkarza po wypożyczeniu więc z wykupieniem nie powinno być problemu. Z drugiej strony muszą być jakieś ustalenia między klubami co do wykupienia a Biuro Prasowe nie musi o wszystkim wiedzieć i podali na fb że nie ma informacji nie ma opcji wykupu czy coś w tym stylu więc może to również oznaczać że nie dostali takowej informacji od Stana więc nie zamieścili nic takiego w newsie a opcja wykupu może być .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 28.01.2011 o godz. 15:35.
Odpowiedz cytując