Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
42148
28.01.2011, 15:23
Siwakow wypożyczony!!! Przynajmniej z nim poszło szybko. Widać różnicę w załatwianiu interesów w normalnym kraju (Włochy)!!!
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80