|
Genkov z tego co mówił Stan miał ok 14 wylądować, więc może jednak Melikson, i płaczki będą musieli znaleźć nowy powód bo zawodzenia! I tak przy okazji jak czytam niektóre wpisy na temat podpisywania kontraktów i negocjacji to aż mnie dziw bierze czemu nie jesteście ludzie agentami menadżerami itp, skoro jesteście tacy mądrzy? Sprawami kontraktów i transferów do Wisły dajcie się zająć ludzią do tego odpowiedzialnym i na pewno mądrzejszym w tych sprawach od was
|