Wyświetl pojedynczy post
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Rdm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42136
Stary 28.01.2011, 15:05
Genkov z tego co mówił Stan miał ok 14 wylądować, więc może jednak Melikson, i płaczki będą musieli znaleźć nowy powód bo zawodzenia! I tak przy okazji jak czytam niektóre wpisy na temat podpisywania kontraktów i negocjacji to aż mnie dziw bierze czemu nie jesteście ludzie agentami menadżerami itp, skoro jesteście tacy mądrzy? Sprawami kontraktów i transferów do Wisły dajcie się zająć ludzią do tego odpowiedzialnym i na pewno mądrzejszym w tych sprawach od was
Odpowiedz cytując