|
Jeśli gość idzie i prosi o zgodę na transfer to nawet jeśli zaproponowaliby mu sporą podwyżke i nie wiadomo jeszcze co to on i tak tam nie zostanie. Hapoel chce po prostu zagrac nam na nosie, bo prawdopodobnie za te pieniadze nie znajda oni takiego zawodnika jakim był Maor. A procent od transferu czy Bog wie co jest spowodowany tym, że z Wisly w ostatnim czasie zawodnicy odchodza za spore pieniadze jak na nasza lige i napewno chcieliby jeszcze pare groszy przytulic w razie kolejnego transferu. Najgorsze jest to ze wszystko ociaga sie w czasie. A moze wlasnie jeszcze o to im chodzi...
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
|