Wyświetl pojedynczy post
jumson
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 28.01.2011, 14:04
Powiem prościej, bo nie tu już co się oszukiwać. Kowalski pomylił zawody. Rusz się jak wóz z węglem(zawsze). Miałby problem grać w 3-4 lidze a co mówić o ekstraklasie. Szybszy zawodnik na prosty zwód go bierze i już 1na 1. Jeden plus to, że ma jakąś ambicję, wślizgi robi. Ale na brak talentu nie ma lekarstwa.
Odpowiedz cytując