|
Powiem prościej, bo nie tu już co się oszukiwać. Kowalski pomylił zawody. Rusz się jak wóz z węglem(zawsze). Miałby problem grać w 3-4 lidze a co mówić o ekstraklasie. Szybszy zawodnik na prosty zwód go bierze i już 1na 1. Jeden plus to, że ma jakąś ambicję, wślizgi robi. Ale na brak talentu nie ma lekarstwa.
|