Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42129
Stary 28.01.2011, 13:58
martonas napisał(a):Wyświetl post
Ludzie poczekajcie jeszcze trochę, najpierw piski że pewnie znowu szrot sprowadzimy, potem podnieta jakich to graczy nie sprowadzamy, potem znowu płacz że transferów nie możemy normalnie przeprowadzić, zaraz będzie podnieta że Genkow przyszedł, potem płacz że Maor jeszcze nie, po czym radosc że już przyszedł, potem płacz że z bramkarzem nie mogą się dogadać i tak dalej...
Hehe taki to urok tego forum (i nie tylko). Tak było jest i będzie.
co do naszego zapotrzebowania to tak naprawdę my potrzebujemy wzmocnień na kazdej pozycji z wyjatkiem OŚ (Chavez,Jaliens), DP (Wilk,Sobol) LP (Kirm) i PP (Małecki), a jeśli chodzi o obrońców bocznych to wręcz łakniemy ich jak kania dżdżu...
Odpowiedz cytując