|
Kowalski to po profesorsku niczym Maldini albo Franco Baresi sie zachował.Chciał sobie przepuścic piłeczke i...
U zawodników wysokich i mało zwrotnych widac jeszcze bardziej te wady po cięzkich treningach na siłowni ale wierze że Mateusz odzyska świeżośc z czasem
|