Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
r4f4l
Member
Od: 06.2008
Skąd: Krosno
Offline
#
6289
28.01.2011, 13:08
o ch... Ci chodzi? jednego to smieszya drugiego nie , Tobie sie nie podobalo wiec moglbys sobie oszczedzic
r4f4l
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do r4f4l
Znajdź inne posty napisane przez r4f4l