Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1820
Stary 28.01.2011, 12:53
http://wyborcza.pl/1,75478,9016888,P..._kibol_RP.html


Przepraszam ale zjebałem sie z fotela i nie moge wstać !!!

Tekst roku


PS: Tekst o KSP to prowo i to ostre. Antifa g*** w Polonii moze, sa potrzebni w czasie walki z "krawaciarzami co sie szczyca Pilsudskim" a tak to nikt ich nie traktuje powaznie. Prawidlowo, bo lewackie bydlo powaznie traktowane nie moze byc.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując