http://wyborcza.pl/1,75478,9016888,P..._kibol_RP.html
Przepraszam ale zjebałem sie z fotela i nie moge wstać !!!
Tekst roku
PS: Tekst o KSP to prowo i to ostre. Antifa g*** w Polonii moze, sa potrzebni w czasie walki z "krawaciarzami co sie szczyca Pilsudskim" a tak to nikt ich nie traktuje powaznie. Prawidlowo, bo lewackie bydlo powaznie traktowane nie moze byc.