Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42103
Stary 28.01.2011, 11:54
W tym sensie podobna, że my też nie chcieliśmy aby Marcelo od nas odchodził. Niestety był on zbyt dobry na grę w Ekstraklasie o czym wiedzieli wszyscy- Wisła, PSV i sam Marcelo.
Odpowiedz cytując