Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
Od: 07.2010
Offline
#
42102
28.01.2011, 11:51
gdzie podobna do Marcelo? Czy kiedykolwiek Wisła zgodziła się na transfer i robiła jemu problemy? Jak była niska oferta to po prostu Wisełka ją odrzucała.
Brzytwa128
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Brzytwa128
Znajdź inne posty napisane przez Brzytwa128