Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kobold
Member
Od: 12.2010
Offline
#
42096
28.01.2011, 11:42
Po tym co teraz robi właścicielka Hapoelu wiadomo czemu Melikson nie gra w czołowym klubie Izraela.
Kobold
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kobold
Znajdź inne posty napisane przez Kobold