Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42095
Stary 28.01.2011, 11:38
HEDu napisał(a):Wyświetl post
w pomocy sa najwieksze braki, oprocz Kirma i czasami Małeckiego, to nikt tam nie gra. wszyscy stoją i nie budują akcji, a nawet i słabo utrzymują, odbierają.
Dokładnie. Trzeba sobie szczerze powiedzieć. Nawet obóz przygotowawczy nie zmieni tego, że niektórzy są słabi i czego nie potrafią tego się już nie nauczą. Taka prawda. Sivakov, Melikson i Genkov są niezbędni!
No ale niestety robi się cyrk. Na dobrą sprawę mogą ci piłkarze przyjść, ale nie muszą. Wiemy, że nic nie wiemy.
..
Odpowiedz cytując