Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42090
Stary 28.01.2011, 11:32
w pomocy sa najwieksze braki, oprocz Kirma i czasami Małeckiego, to nikt tam nie gra. wszyscy stoją i nie budują akcji, a nawet i słabo utrzymują, odbierają.

Odpowiedz cytując