Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42089
Stary 28.01.2011, 11:31
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Te osoby co tak mowia to albo sie nie znaja na pilce albo zazdroszcza tego transferu. Kew rozegra pare spotkan w lidze i wszyscy wpadna w zachwyt.
Dokładnie. Kew jest bardziej doświadczony niż Cleber, który do nas przychodził również mając 32 lata i z gorszymi papierami niż K.J. Kew będzie lepiej się spisywał niż Clebi, taka prawda. Prawdę mówiąc szanuję Clebera za grę w Wiśle i za to co robił dla druzyny, ale w tym sezonie grał słąbo, jak na przykład w meczu z Jagą, gdzie niepotrzebnie faulował w polu karnym. Jeszcze w którymś meczu na jesień - chyba Korona, nie upilnował w polu karnym rywala, wypuścił go i straciliśmy bramę.
Odpowiedz cytując