Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
42087
28.01.2011, 11:26
theOne
napisał(a):
a, co sądzicie o Kew Jaliens
niektórzy na forum wyśmiewają to posunięcie ..jako że ma on te 32 lata nazywając do "emerytem" ?
a moim zdaniem do Wisły przyszedł bardzo dobry obrońca i jeśli będzie grał choćby w połowie tak jak potrafi to dużo pożytku z niego będzie
a 32 lata na obronę to nie tak dużo a same jego doświadczenie w lidze Polskiej wystarczy
teraz powinni nam znaleść dobrego bramkarza i napastnika bo to jest moim zdaniem piorytet , bo nie ma co liczyć ciągle na Małeckiego , a Żurawski to niestety cień siebie... niestety brakuje nam typowego napastnika egzekutora..
Te osoby co tak mowia to albo sie nie znaja na pilce albo zazdroszcza tego transferu. Kew rozegra pare spotkan w lidze i wszyscy wpadna w zachwyt.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael