dlatego trzeba napisać że Maor jest nasz że udały się negocjacje i kontrakt w poniedziałek podpisze z nami

jak to złapią i dadzą na stronę to będzie niezłe pośmiewisko
olać onet, po prostu musimy cierpliwie czekać, a dziś koło 14 ma Genkov przylecieć tak chyba Stan mówił wczoraj no nie?