Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42078
Stary 28.01.2011, 11:04
dlatego trzeba napisać że Maor jest nasz że udały się negocjacje i kontrakt w poniedziałek podpisze z nami jak to złapią i dadzą na stronę to będzie niezłe pośmiewisko

olać onet, po prostu musimy cierpliwie czekać, a dziś koło 14 ma Genkov przylecieć tak chyba Stan mówił wczoraj no nie?


Odpowiedz cytując