Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Soupie2
Junior Member
Od: 03.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
8868
28.01.2011, 10:47
rok temu mielismy na oku świetnego bramkarza, niestety wtedy się nie udalo go zatrudnić.....może teraz
Nazywa się keylor navas. a tu jest link
http://wislakrakow.com/www/showartic...0&pp=10&page=2
Soupie2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Soupie2
Znajdź inne posty napisane przez Soupie2