Wyświetl pojedynczy post
Soupie2
Junior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8868
Stary 28.01.2011, 10:47
rok temu mielismy na oku świetnego bramkarza, niestety wtedy się nie udalo go zatrudnić.....może terazNazywa się keylor navas. a tu jest link http://wislakrakow.com/www/showartic...0&pp=10&page=2
Odpowiedz cytując