|
Rozumiem, że może mi któryś z "czerwonych" pogrozić, albo bana wrzucić za niemerytoryczny wpis, rozumiem, że mogę nie spotkac się z aplauzem. Ale
Panowie, to są jakieś jaja - powyżej, tylko na tej stronie są trzy rasistowskie wpisy.
I proszę Was, nie zasłaniajcie się żadnymi pseudoargumentami, że to żarciki niewinne, że to tylko takie ozdobniki erudycyjne.
Może faktycznie Melikson powinien dać sobie spokój z tym transferem, jeśli kibicować mu mają rasiści...
|